New Union

Forum sojuszników New Union

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Po zarejestrowaniu się na forum proszę o informacje o tym na ikariamie ;) Inaczej nie dostaniecie pełnego dostępu do forum.

Favriela



#1 2008-11-18 23:23:33

szaq

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Bugi w grze

Na poczatek lista bugow w grze. Warto sie zapoznac zeby potem nie bylo rozczarowan.

#  Podczas próby odblokowania portu przez gracza jedna z jego flot odbija port a kolejna walczy po stronie blokującego
# Od wersji ff 3 mapa przesuwając się skacze, trochę przeszkadza (skok do pozycji wyspy z której wychodziliśmy i powrót do miejsce gdzie chcemy) na strzałkach
# Rozjeżdanie się raportów po użyciu wróć
# W ruchach wojsk nie segreguje ataków wg czasu dotarcia do celu
# W raporcie szczegółowym pokazuje 2 razy więcej surowców niż zebraliśmy. Gdzie indziej normalnie.
# 2 bugi: jeden w rankingu generałów drugi widzenie zaginionego wojska przez generała
# Podczas wymiany handlowej z graczem z którym mam podpisany traktat handlowy, znikają surowce
# Wyłomy w murze nie działają
# Przywódca sojuszu będący jednocześnie sekretarzem nie ma opcji wyrzuć z sojuszu. Brakuje ikonek.
# Atakowałem jedno miasto. I zamiast ataku powstał transport. Transport ten powrócił do miasta z którego atakowałem.
# Badania Future na 2 lvl nie dają żadnego efektu ani punktów.
# Zerowa siła ataku obrońcy i zniknięcie wojska
# Ciągle nie zostały naliczone punkty za wykonane dużo wcześniej badania future poziom pierwszy
# Akademi w której zwolnimy naukowców nie widać czasu badania
# Po zablokowaniu portu, flota sojusznika płynąca z taką samo misją walczy z flotą blokującą.
# niedzialajace przechwytywanie transportow
# Brak opcji anulowania traktatu pokojowego między sojuszami (przywódca posiada wszystkie funkcje)
# Rozpoczęcie walki/blokady w porcie buguje toczącą się bitwę w mieście.
# Przy ataku na miasto leżące na tej same wyspie , gdy atak wraca, to w informacji "statki handlowe dostępne" (lewy górny róg) dalej jest pokazane plądrowanie.
# Po ataku na gracza, z którym mamy podpisany traktat kulturowy błędnie pokazuje czas na jaki spadło zadowolenie w mieście.
# Gdy wysyłamy szpiega z podglądu wyspy, naciśnięcie na "wróć do wyspy" odsyła do wyspy z naszym miastem zamiast na tą z miastem szpiegowanym. Pozostałe (transport, atak, blokowanie i dyplomacja) działają poprawnie.
# Przerwanie dowolnego załadunku anuluje pierwszy (port)
# Wysłanie szpiega na misje nie ściąga kosztów ze skarbca
# Gdy mieście macierzystym trawa bitwa morska giną wracające z plądrowania handlowce
# Nie działa błogosławieństwo cudów

Offline

 

#2 2008-11-18 23:26:49

szaq

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Bugi w grze

I bardzo wazne prosze przeczytac



istnieje bug w wyniku, którego obrońca traci całe swoje wojsko, gdy w czasie obrony wróci atak z innego plądrowania. Takich przypadków jest coraz więcej. Gracze w ten sposób tracą wszystko, dobytek długiej gry.

Offline

 

#3 2008-11-28 13:42:39

gkasp

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 81
Punktów :   

Re: Bugi w grze

szaq napisał:

I bardzo wazne prosze przeczytac



istnieje bug w wyniku, którego obrońca traci całe swoje wojsko, gdy w czasie obrony wróci atak z innego plądrowania. Takich przypadków jest coraz więcej. Gracze w ten sposób tracą wszystko, dobytek długiej gry.

i tu szczerze powiem, że zostałem mile zaskoczony, gdyż właśnie nastąpił powyższy przypadek...
a wojsko grzecznie dołączyło się do obrony, przy czym statki z łupami nie wpłynęły do portu lecz czekały na zakończenie bitwy

gdyby rzeczywiście ten bug zadziałał... chybaby mnie już tu nie było...

Offline

 

#4 2008-11-28 21:06:29

szaq

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 37
Punktów :   

Re: Bugi w grze

powiem tak Tobie nie znikneli innemu znikna:)

zapewne programisci naprawili ten bug juz mam nadzieje. Nic tylko sie cieszyc:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl