New Union

Forum sojuszników New Union

Ogłoszenie

Po zarejestrowaniu się na forum proszę o informacje o tym na ikariamie ;) Inaczej nie dostaniecie pełnego dostępu do forum.

Favriela



#1 2008-11-16 18:59:19

Dziara

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 15
Punktów :   

Rozbudowa Tartaków...

Witam

Jako że nasz sojusz się fajnie rozwija, zauważyłem że jest już sporo takich wysp na których jest np. 7 sojuszników i jeszcze ktoś tam nie z sojuszu - w takim wypadku to jest tylko nasza wyspa i nikt z jej surowców nie korzysta tylko właśnie my...

Dlatego też proszę o wpłaty na tartak co kto i ile może.

Pomyślcie każdy rzuci jakieś resztki drewna i poziomy będą rosły, a korzyść z tego dla całego sojuszu.

Chodzi mi głównie o tartaki bo jeśli tartaki są fajnie rozbudowane to i zawsze sie znajdzie jakies drewienko na wpłate na jakiś inny surowiec.

Przemyślcie to...

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-11-17 01:18:36

Favriela

Administrator

1677963
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 45
Punktów :   

Re: Rozbudowa Tartaków...

Ja mam taki problem na wyspie z siarką... jest nas 3 graczy oprócz nieaktywnego spyrki... i w sumie najwięcej łożę ja na rozwój tartaku i kopalni. Kopalnia jest ledwo na 10 poziomie... Sama wyłożyłam na pare poziomów ale nie może byc tak dalej. Jest ze mną jeszcze pomine i Bartman. Mi potrzeba znacznie wiecej siarki i drewna niż mi ta wyspa daje. Dochodzi do tego że przesyłam z innych kolonii aby na tej cos poziomy podgonic... Co tu dużo ukrywac póki nie bedzie wyższego poziomu nikt z własnej woli nie założy kolonii na tej wyspie. Póki co może pomine zaczął coś wiecej wpłacac ale nadal to za mało...
Poza tym w sojuszu przydałoby sie troche wiecej dostawców siarki bo widze że macie spore zapotrzebowanie

Fav

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl