New Union

Forum sojuszników New Union

Ogłoszenie

Po zarejestrowaniu się na forum proszę o informacje o tym na ikariamie ;) Inaczej nie dostaniecie pełnego dostępu do forum.

Favriela



#1 2008-11-17 16:21:35

Dziara

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 15
Punktów :   

Nowi sojusznicy do rekrutacji...

W okolicy moich wysp jest taki gość jak "wojtuuug3" ciągle na niego napadałem i czerpałem z niego ładnie surowce, jednak ostatnio miał już sporo wojska i ostro się stawiał więc przestałem i ładnie sie rozwija z tego co widzę...

On jest bez sojuszu i mam propozycje żeby może ktoś do niego napisał z propozycją wejścia do naszego sojuszu, jest na większości wysp na których są sojusznicy i widać ze ma serce do walki

A może i wy macie kogoś takiego na oku? Napiszcie...

Jeśli się nie zgadzacie juz macie na pieńku z kimś też tym się podzielcie, może akurat uda nam się zrekrutować jakiegoś nowego AKTYWNEGO gracza.

Pozdro

Offline

 

#2 2008-11-17 16:49:56

monica

Nowicjusz

5723274
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nowi sojusznicy do rekrutacji...

A może zbych_in_flames ??? Ma 41,305 pkt. Na wewn. stronie sojuszu już go proponowaliście, więc może warto byłoby do niego napisać....

Offline

 

#3 2008-11-17 18:49:46

gkasp

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 81
Punktów :   

Re: Nowi sojusznicy do rekrutacji...

monica napisał:

A może zbych_in_flames ??? Ma 41,305 pkt. Na wewn. stronie sojuszu już go proponowaliście, więc może warto byłoby do niego napisać....

ze zbychem rozmawiałem już chyba ze sto razy ... jest po prostu twardy jak beton ....
siła argumentów nic nie dała - trzeba zastosować argument siły

ale w trakcie aktualnej wojenki - jest to mało... sensowne


co do wojtuuuga ... miałem z nim kiedyś delikatnie na pieńku ...
tzn. cały czas lałem mu tyłek aż mi się to znudziło ...
a gościu jest aktywny ale używa zbyt często niecenzuralnych słów w stosunku do agresorów ...
tak więc z jednej strony jest aktywny a z drugiej ... za chwilę może być zawieszony na kila dni ...

do zastanowienia ...

Ostatnio edytowany przez gkasp (2008-11-17 18:51:42)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl